Blog > Komentarze do wpisu
Chleb nasz powszedni

Nowa Huta - Opactwo Cystersów w Mogile

Niedawno fotografowałem niewielki park w okolicach Willi Rogozińskich obok kościółka Św. Bartłomieja. Być może przeczytacie coś w najbliższym czasie na ten temat na serwisie Nowa Huta Non Stop! W pobliżu tego parku udało mi się uchwycić powyższy obrazek. Patrząc teraz na niego, wydaje mi się, że ma jakby zdwojoną moc, złapałem dwa symbole wiary...moim zdaniem.

czwartek, 08 lutego 2007, nhblog

Polecane wpisy

  • Lwów - Kraków - Nowa Huta ... pies.

    Zdjęcia z tego wernisażu już mieliście okazję zobaczyć ale nie wszystkie. To jedno postanowiłem opublikować w późniejszym terminie - zatem wrzucam je dzisiaj. B

  • 1949 CLUB

    1949 club os. Urocze.

  • Huta widzi Śródmieście

    Wieża Kościoła Mariackiego w trakcie sylwestrowych fajerwerków. Jeśli się dokładnie przyjrzeć to po prawej stronie tychże fajerwerków widać nieco rozjaśnioną sy

Komentarze
2007/02/08 19:50:56
2 symbole? nie widze nigdzie wina:-)...bo jesli to jest klecha, to chyba nie traktujeszgo jako symbol wiary...to tak jak by urzad skarbowy byl symbolem tozsamosci nardowej...hehee
dwie uwagi: nie dorabiaj zbednej teorii..subtelniej dzialaj z fotoszopem...bo zdjecie fajne, tylko przegadzetowales troche...wiesz dlaczego jeep willis jest niezastapionym autem w terenie???...bo ma najprostsza mozliwie konstrukcje...trzymaj sie stary tej zasady....pozdro!
-
2007/02/08 20:06:42
Rzeczywiście użyłem złego słowa, może ksiądz nie jest symbolem ale dla mnie kimś symbolizującym wiarę więc jednak nie do końca się z Tobą zgodzę w tej kwestii. Co to photoshopa -jedyne co zrobiłem to nieznacznie dodałem winietowanie do i tak mocno już winietującego obiektywu. Czy to już za mocny gadżet w Twoim mniemaniu ?
-
2007/02/08 20:20:52
alejaroz : No - teraz jest zdjęcie bez, jak to określiłeś, "gadżetów photoshopa". Nie ma wielkiej różnicy ale specjalnie dla Ciebie miałem chwilę żeby zrobić taką wersję.
-
Gość: muu, *.chello.pl
2007/02/09 23:54:40
bardzo podobaja mi sie zdjecia, wspaniały blog, szkoda tylko, że zdjęcia ukazują się troszkę żadko i tak po troszku.

a tak nawiasem to ludzie się czepiają wszystkiego... eh...
-
2007/02/10 00:17:13
Ja też chciałbym publikować więcej zdjęć na blogu ale czasem po prostu nie mam chwili żeby wyjść i zrobić coś do bloga. Bardzo dziękuję za dobre słowo. Planuję zmienić trochę kwestie tego jakie zdjęciu tu wrzucam - i wtedy być może będzie częściej blog uaktualniany. A skoro odpowiadam osobie, która postanowiła mnie nie krytykować to chciałbym przytoczyć bardzo miłą rozmowę jaką miałem w czasie mojego ostatniego wernisażu. Pojawił się na nim młody człowiek. Od słowa do słowa wyszło, że jest bywalcem tego bloga. Często ogląda tutaj zamieszczane zdjęcia gdyż zdarzyło się że przez długi czas mieszkał poza NH a ten blog dla niego stanowił możliwość pooglądania tego co się dziejew Hucie. Było to bardzo dla mnie miłe i budujące. Pozdrawiam serdecznie tego człowieka.
-
2007/02/12 02:09:28
:-) ...no i teraz lepiej...pozdro!