Kategorie: Wszystkie | ::autor:: | nowa huta | techniczne
RSS
niedziela, 04 marca 2007
!!!!Nareszcie u siebie !!!!
Miło mi zakomunikować że blog zmienia swój adres. Najlepiej zawsze na swoim... gdzie ograniczenia spadają do minimum. Zatem to już ostatni wpis pod tym adresem.

 

Nowa Huta Fotoblog

zaprasza pod nowy adres

www.blog.fotohuta.pl

P.S. Uprasza się o uaktualnienie swoich linków w związku z tą sytuacją.

P.S.2 Miniatura do fotobloga również zmienia adres : www.grzegorzziemianski.pl/nhnsthmb.jpg

18:08, nhblog , techniczne
Link
czwartek, 25 stycznia 2007
Zaproszenie na wernisaż

Grzegorz Ziemiański - Wernisaż w 1949 Club

Wszystkich bywalców tego bloga zapraszam na wernisaż kolejnej wystawy o Nowej Hucie pt.: "Nowa Huta Współczesna". Zobaczycie zdjęcia zarówno z tego bloga jak i jeszcze nieznane.

Wernisaż odbędzie się w 1949 Club os. Urocze 12 o godz. 18.oo

15:55, nhblog , techniczne
Link
poniedziałek, 15 stycznia 2007
Startuje kolejny blog z Nowej Huty

Nowej Hucie przybywa coraz więcej stron internetowych. Oprócz serwisów informacyjnych, stron hobbystycznych pojawiają się także blogi.

Chciałbym zaprosić na blog prowadzony przez "nhmacka" traktujący o jednym z nowohuckich osiedli. www.osiedlewandy.blox.pl

13:16, nhblog , techniczne
Link
piątek, 17 marca 2006
Nowa Huta w Kijowie

Musicie wybaczyć mi te braki w zdjęciach ale to co napiszę dalej, mam nadzieję, usprawiedliwi mnie choć trochę. Otóż wszystkich tych, którym nie udało się dotrzeć na wystawę w Ośrodku Kultury Norwida, zapraszam 24 marca o 21:00 do Kina Kijów do Galerii Cafe Filmowa. Właśnie tam nastąpi otwarcie wystawy moich prac, gdzie znajdziecie zarówno kilka nowych jak i kilka widzianych już, choć nie do końca tych samych, fotografii nowohuckich. Dlaczego "nie do końca?" to już sami ocenicie. A do wystawy zaprosiło mnie Kino Kijów z okazji Przeglądu Filmów Socrealistycznych (również o Nowej Hucie). Zatem czeka moc atrakcji.

Nowa Huta w Kijowie

 
1 , 2 , 3